Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU)

Fakultāte

Inženierekonomikas un vadības

Studiju programma

Uzņēmējdarbība un vadīšana

Studiju periods

2004-2008

Atsauksme

Studēju pilna laika klātienē, budžeta grupā. Pabeidzu programmu un absolvēju 2008 gadā. Sāku studēt koledžprogrammu nodaļā. Vadītāja bija Inga Lapiņa. Ļoti patika viņas skaidrās un konkrētās prasības programmas pabeigšanai. Nebija tāda sajūta ka bardaks un kas vispār jādara un ko no manis grib. Manuprāt šis bija daudz vērtīgāk nekā studēt akadēmiskajā bakalaurā. Šeit klāt nāk arī prakses. Studijas ir veidotas vairāk profesionālā ievirzē nevis akadēmiski.

Mācībspēkus vērtēju vidēji. Bija izcili interesanti lektori, bija vidēji un bija arī garlaicīgi. Principā kā jau visur - priekšmeta interesantums ir atkarīgs no pasniedzēja spējām.

Mācījāmies Meža ielā korpusā 7 - pilnīgi izremontētā mājā. Bija lekcijas arī Ķīpsalā - kopā ar bakalaura plūsmu. Telpām nav ne vainas.

Sports: šis RTU ir ļoti labi. var darīt visu ko grib un bez maksas. Es izvēlējos baseinu. Atlaides šeit nav. Jānopeld cik treneris prasa. Ja kavē, tad nāc atpeldi, kad ērtāk.

Pēc programmas beigšanas esmu kļuvis par grāmatvedi. Pirmajā kursā jau izvēlējos grāmatvedības novirzienu. Var teikt ka izglītība atbilst manai profesijai.

Studiju laikā arī izmantoju ERASMUS programmu -pusgadu studēju Somijā Lappenranta University of Technology.  Ļoti iesaku katram studentam to izmantot.

Es ļoti priecājos par iespēju mācīties budžeta grupā un vēl es saņēmu stipendiju. Lai kļūtu par grāmatvedi der daudzas bakalaura programmas, kas apmēram pieskaras ekonomikas jautājumiem. Tāpat jau darbā visu iemācās. Nav jēgas maksāt.

Iesaku izvēlēties studēt pirmajā profesionālajā līmenī. Pēc tam otrajā. Un beigās vēl pabeidzu profesionālo maģistru 1.5 gados. Arī budžetā.

 

 

 

 

Par autoru

(Seg)vārds

luxts

Par autoru