Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Latvijas Universitāte (LU)

Fakultāte

Fizikas un Matemātikas fakultāte

Studiju programma

Fizika

Studiju periods

2012-2015

Atsauksme

Vispārīgi: Es, protams, ka studēju klātienē, jo citas opcijas LU nemaz nepiedāvā
- Kursi: A daļas Fizkas kursi likās pārāk zema līmeņa, tas man atgādināja vidusskolas Fiziku, kurai klāt pievienota augstākā matemātika. Es būtu sagaidījis, kaut ko krietni grūtāku un izaicinošaku.

B daļas kursi ik pa laikam pārklājās, bet es zinu, ka tas tiek aktīvi risināts, lai vienas un tās pašas tēmas nav jādzird atkārtoti.
- Mācībspēki: Kopumā skatoties uz mācībspēkiem, neko ļoti sliktu noteikti nevajag teikt, protams, ir labāk un krietni sliktāki pasniedzēji, bet tā tas 'būs visur.

Drīzāk vairāk prasījās, lai prasības tiktu ievērotas stingrāk, savādāk cilvēki visus savus darbus varēja nodot krietni pēc termiņiem un par to īsti nekas nebija, gribējas, lai no mums prasa lielāku disciplīnu
- Materiāli: Es teiktu, ka tas gan vairāk vai mazāk bija augstā līmenī, ir gan materiāli dzimtajā valodā gan krievu valodā, gan angļu valodā, katrs var izvēlēties savam līmenim un iespējam atbilstošāko.
- Studiju nodrošinājums: Labratorijās aprīkojums daudzviet bija novecojis, bet es domāju priekš bakalaura līmeņa tas bija pietiekami abilstošs. Tur vairāk ir jāiemācās pamati, nevis jālutina studenti ar jaunākajām tehnoloģijām
- Ārpusstudiju aktivitātes: Sports un pulciņi ir tieši tā pat kā visur citur LU, jo tie tomēr visiem kopīgi, bet par pāspārvaldi varu teikt, ka tā ir viena no aktīvākajām pašpārvaldēm/padomēm visā valstī, ir nācies saskarties arī ar citām, taču fizmati, man liekas, ka lietas dara krietni vien jaudīgāk.
- Prasmes. Vai noder profesionālajā dzīvē, ikdienā? Tā kā Fizika nav mana sirds lieta, es pašaprotami neturpināju fiziķa gaitas. Es šo izglītību noauktu, kā ļoti labu netrālu izglītību, ja līdz galam nezini ko vēlies mācīties. Tev būs plašas iespējas maģistra studijām, kā arī pietiekami sabiedrībā novērtēta izglītība.
- Iespējas: ārzemēs studēt iespējams bija, kā arī visādos kursos braukt, bet tas jau atkarīgs no paša, cik liela ir tā gribēšana.
- Studiju vide: Es teiktu ka vienlīdz zemu ka visur citur Latvijā, Akademiskais godīgums ir lieta, ko studenti Latvijā paraktiski nepazīst.
- Uzlabojumi: Stingrāki nosacījumi, padarīt šo izglītību prestižāku.
- Sajūtas: Tā kā es aju ļoti daudz ko pirms tam zināju, tad mani baigi nekas nepārsteidza. Kopumā liekas, ka bija ļoti viegli pabeigt.
- Ieteikums Ja vēlies padziļināt Vidusskolas fizikas zināšanas un iemācīties rēķināt augstāko matemātiku, kā arī pietiekami novērtētu akademisko izglītību droši dodies tur. nenožēlosi.

Par autoru

(Seg)vārds

Komisārs

Par autoru