Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

RISEBA

Fakultāte

Biznesa un ekonomikas fakultate

Studiju programma

Uzņēmējdarbības vadība

Studiju periods

2011-2015

Atsauksme

Kursi - bija dažādi, pieejami kursi, zinātnes konferences - iespējas noteikti ir, tikai pašam jābūt akīvam un jāiesaistās.

Mācībspēki - atkarīgs no pasniedzējiem. Es dalītu uz 50/50 ar profesionāliem pasniedējiem, nozarez speciālistiem, kas dalās rālā pieredzē un var nosaukt reālus piemērus un atbildēt uz padziļinātiem jautājumiem, savukārt otra puse bija pasniedzēji tikai ar akadēmisku "background" un varēja just, ka nekad nav strādājuši nozarē, kuras priekšmetu pasniedz. Šis noteikti ir labojams - cilvēkiem ir jāsaprot par ko māca, nevis jāatreferē grāmatā rakstītais.
Patika indiviuālā pieeja, vienmēr varēja sarunāt pārkārtot, ja bija kas nenokārtots.

Materiāli - daudz un dikti, jāmāk tikai rakt. Prasījās gan arī modernāc ekonomikas literatūras, ko dažkārt nevarēja sastapt bibliotēkā - ceru, ka šis ir labojies.

Studiju nodrošinājums - bija telpas, kuras ziemā bija aukstas, datori pieejami, tiesa, ja nemācies PR vai audiovizuāļos, tad pie Apple PC netiec un jāstrādā ar oldschool PC.

Ārpusstudiju aktivitātes - ļoti aktīva Studentu Pašpārvalde, piedāvā dažādas izklauses, sporta iespējas gan vietējiem gan ārzemju, gan ERASMUS studentiem. Bija pieejamas dažāas ekskursijas pēc pasniedzēju, studentu iniciatīvas.

Prasmes: Noteikti, ka daudz gūts no darba Studējošo Pašpārvaldē.

Studiju vide: Divejāda, bija kas centās un bez špikošanas, bija kas tikai tā tika cauri pārbaudijumiem, tiestiem, eksāmeniem.

Sajūtas: Ņemot vērā, ka pirms stāšanās brīža nezināju, ko gribu studēt, tad šķiet ka šī bija laba tā brīža izvēle. Citādi, iespējams notiekti izsvērtu iespējas tikt budžetā kādā citā līdīgā programmā, citā augstskolā.

Ieteikums:  Ja iestājies, tad jāmācās būs.

Par autoru

(Seg)vārds

Par autoru