Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU)

Fakultāte

Komunikācijas

Studiju programma

Fotogrāfija

Studiju periods

2014-2017

Atsauksme

Kursi: Kursi kopumā deva labu pamatu un ieskatu komunikācijas zinātnēs kopumā, kā arī sniedz analītisku un filozofisku ieskatu par fotogrāfiju un mākslu, mediju procesiem.

Mācībspēki: Nebija nekādu pretenziju pret mācībspēkiem.

Materiāli: Studiju ietvaros ir pieejami visi nepieciešamie materiāli un tehniskais nodrošinājums.

Ārpusstudiju aktivitātēs: RSU piedāvā plašu spektru ar ārpusstudiju aktivitātēm (sporta klubs, koris, tautas deju ansamblis u.c.)

Studiju vide: Kopumā studiju vide ir vērtējama pozitīvi. Nereti tiek piedāvātas interesantas vieslekcijas ar interesantiem lektoriem.

Sajūtas: Kopumā programmu vērtēju pozitīvi. Iegūtās zināšanas un kontakti tagad ir mans galvenais pamats turpmākās karjeras attīstībā.

Ieteikums: Šī ir akadēmiska programma, kurā tiek vērsts uzsvars uz akadēmiskām zināšanām. Šo programmu, lūdzu, nesalīdzināt ar profesionālās izglītības programmām. Lai veiksmīgi veidotos analītiska izpratne par fotogrāfiju, ir nepieciešamas iepriekšējas zināšanas vai izpratne par fotogrāfiju.

Par autoru

(Seg)vārds

Adelīna

Par autoru

Motivācija iestāties programmā bija, jo iepriekš jau strādāju foto nozarē komerciāli. Pēc ģimnāzijas absolvēšanas nākamais loģiskais solis bija iestāties universitātē un tieši tajā gadā tika atvērta programma "Fotogrāfija".

3/4 no studiju laika biju 100% studiju maksas atlaides ieguvējs (RSU nav valsts budžeta vietu). Vidējā atzīme bija virs 8 - 8.5 ballēm.