Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Rīgas Ekonomikas Augstskola (REA/SSE Riga)

Fakultāte

Studiju programma

Ekonomika un Bizness

Studiju periods

2013-2016

Atsauksme

- Kursi:  Kursi ir noderīgi, ja tev padziļināti interesē priekšmets un ar to saistīsi karjeru. Principā, sākuma kursi palīdz iegūt zināšanas, kuras tiks izmantotas svarīgākajos kursos, 2. gadā: Finanšu Ekonomikā un Finanšu Grāmatvedībā. Šie divi kursi bija fenomenāli, taču arī ļoti prasīgi.
- Mācībspēki: Ļoti profesionāli pasniedzēji gan no Latvijas, gan citām valstīm. Speciālisti savās jomās, kuru mērķis ir parādīt viņu zināšanu pielietojumu dzīvē.
- Materiāli: Viss bija pieejams. Materiālos nauda nebija jātērē.
- Studiju nodrošinājums: 10/10
- Ārpusstudiju aktivitātes: Bija pieejami gan sporta treniņi, kultūras klubi un akadēmiskie klubi. Ļoti aktīvi tika rīkoti izgājieni arī uz Vecrīgas klubiem, lai stiprinātu saiknes ar kursabiedriem.
- Prasmes:  Vai noder profesionālajā dzīvē, ikdienā? Noder. Vairāk noder sociālās prasmes un plānošana, jo neesmu izvēlējies karjeru finanšu nozarē.
- Studiju vide: Cilvēki, kuri tiek pieņemti šajā skolā ierodas ar vēlmi strādāt un sevi attīstīt. Tie, kuri noturās līdz beigām ir ļoti saliedēti un paliek tuvi arī pēc skolas beigšanas.
- Uzlabojumi: Skolai ir jāizvērtē Latviešu studentu skaits, kuri tiek pieņemti katru gadu.
- Sajūtas: Zināju, ka būs grūti un, ka testēšu savus limitus. Tas bija arī iemesls, kāpēc stājos, jo gribēju iemācīties smagi strādāt.
- Ieteikums: Noteikti labākā izvēle Latvijā, lai iegūtu plašu, profesionālu un mērķtiecīgu paziņu loku. Nekur neesmu sastapis tik daudzus talantīgus cilvēkus vienā vietā.

Par autoru

(Seg)vārds

Gvido Blaumanis

Par autoru

Iestājos programmā, jo gribēju testēt, kā paciešu smagu darbu. Zināju, ka programma būs grūta un tā arī bija. Protams, bija interese arī par programmas akadēmisko pusi.

Pēc studijām es sāku strādāt jaunā uzņēmumā par informācijas menedžeri un paralēli attīstu personīgos mērķus. Jāpiemin, ka tikai 30% absolventu turpina savas gaitas finanšu nozarē, jo programma palīdz attīstīt iezīmes, kuras augstu vērtē arī daudzās citās nozarēs.

Es biju centīgs students finanšu un mārketinga kursos. Pārējos noliku tieši uz 100/200. Budžeta vietu skolā nav, bet ir iespēja cīnīties par finansējumu, kurā vērtē ģimenes ienākumu stāvokli, sasniegumus vidusskolā un citas lietas. Es nebiju cītīgs skolēns.