Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Latvijas Universitāte (LU)

Fakultāte

Juridiskā fakultāte

Studiju programma

Tiesību zinātne

Studiju periods

2012-2015.

Atsauksme

Absolvēju šo studiju programmu 2015.gadā. Studēju klātienē. Pirmajā mācību gadā nodarbības bija 4-5 dienas nedēļā, sākot no 8.30 un līdz pat 18.00 (vēlākais). Otrajā un trešajā gadā nodarbības bija mazākā apjomā.

Pamatā visi pasniedzēji ir praktizējoši juristi, advokāti, tiesneši (tostarp, AT un Satversmes tiesas tiesneši), tādēļ kopumā nodarbības bija interesantas, īpaši, ja pasniedzējs dalījās ar pieredzi, praktiskiem piemēriem, kāzusiem, aktuālajām problēmām. Kopumā pasniedzēji ir atsaucīgi un pretīmnākoši, bet ir arī daži mazāk atsaucīgi, kurus ir grūti satikt konsultācijās utt.

Bibliotēkā ir atrodami visi mācībām nepieciešamie materiāli, vienīgi ir laicīgi jāpasūta. Ir vērts apmeklēt arī RGSL bibliotēku, sevišķi ES, starptautisko tiesību dēļ. Iesaku apmeklēt lekcijas un arī rūpīgi veikt pierakstus, jo pasniedzēji mēdz pastāstīt atsevišķas aktuālas lietas, kuras patstāvīgi ir grūti sameklēt.

Kopumā iesaku būt aktīvam, zinot gribošam, patstāvīgi meklēt prakses/darba vietas jau studiju laikā, kā arī piedalīties tiesu izspēlēs.

Par autoru

(Seg)vārds

Par autoru