Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Latvijas Universitāte (LU)

Fakultāte

Fizikas un Matemātikas fakultāte

Studiju programma

Optometrija

Studiju periods

2012-2017

Atsauksme

Mācijos Optometriju pilna laika programmā, bakalauru un mağistru. Bakalauru pirmajos 3 semestros ar optometriju nav nekāds sakara- ekstraktie priekšmeti (kā nekā esam Fizmati). Pabeidzot bakalauru īsti optometrists vēl neesi, bet tev iemācīs matemātiku statistiku, optiku, fiziku un medicīnas priekšmetus. Mağistrā studijas ir grūtas, bet ne brīdi neesmu nožēlojusi negulētas naktis. Mağistrā vairāk māca medicīnas priekšmetus un klīniku. Profesori ir forši, atsaucīgi. Visu laiku nodaļa organizē apmācības, piesaistot nozares speciālistus. Mācību materiāli lielākoties ir angliski.

Es esmu ļoti apmierināta ar savu izvēli, jo manī ir daļa fizmata un ārsta. Patīk tas ko es daru, un noteikti iegūtās zināšanas praksē neiemācītos. Bet viennozīmīgi- optometristiem maz maksā. Bet ar optametrista diplomu vari strādāt daudz kur citur- bankas, apdrošināšanas firmas, u.t.t. 🙂

Par autoru

(Seg)vārds

Z_J

Par autoru

Iestājos optometristos, jo vnk tiku budžetā un netiku fizioterapētos. Bet iemīlēju optometriju. Strādāju un mīlu savu darbu. Izaugsmes iespējas... īsti nav- optika.Bet nu tas atkarīgs no cilvēka tieksmes kaut ko papildus apgūt. Bakalaurā viegli noturēt budžetu, par mağistru- maksāju. Maz budžeta vietas.