Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU)

Fakultāte

Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Studiju programma

Vides zinātne

Studiju periods

2016-2017

Atsauksme

Vispārīgi: Studijas notiek klātienē darba dienu vakaros, kas ļauj apvienot darbu ar mācībām. Mācības notiek 1.5 gadu, pēdējais semestris veltīts maģistram. Vēl studēju. Iespēja braukt ERASMUS+.
Kursi: 1.semestris ir labs ievadkurss ar vidi saistītās zinātnēs un sfērās. Nākamie semestri ir padziļinātāki un jau sarežģītāki. Kursi ir dažādi, bet spēj noklāt visas ar vides aizsardzību nepieciešamās tēmas, kas jāpārzina topošajam vides inženierim. Nodarbību plānojums ir ērts un zināms jau semestra sākumā.
Mācībspēki: Mācībspēki ir ļoti zinoši un kompetenti gan savā specializācijā, gan pietiekami atsaucīgi, lai sniegtu atbildi uz uzdotajiem jautājumiem un lai palīdzētu. Vērtējumi tiek veikti ļoti laicīgi.
Materiāli: Gan mācību grāmatas, gan pasniedzēji kā informācijas avots ir pieejami institūtā, kas atrodas fakultātes ēkā.
Studiju nodrošinājums: Telpas ir studentiem atbilstošas, ir mācību telpa, internets, atpūtas telpa, kafejnīca. Datori jāņem pašam savi.
Ārpusstudiju aktivitātes: Ekskursijas un laboratorijas darbi uzņēmumos
Iespējas: Erasmus +, Erasmus+ prakse, darba iespējas institūtā
Studiju vide: Akadēmiskais godīgums, pretīmnākoši pasniedzēji, draudzīgas attiecības- studenti un pasniedzēji pazīst viens otru
- Sajūtas: Iesaku mācīties tiem, kuriem ir gan zināšanas šajā jomā, gan tikai interese. Šīs mācības nodrošinās ar tādām kompetencēm, ko prasīs nākamie darba devēji un nākotnes darba pieprasījums.

Par autoru

(Seg)vārds

SaulesKolektors

Par autoru