Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU)

Fakultāte

Rehabilitācijas

Studiju programma

Ergoterapija

Studiju periods

2012-2016

Atsauksme

Ergoterapijas studiju programma pilnīgi piepildīja manas cerības un velmes. Mācījos klātienē un uzskatu, ka tās tas ir pats labākais variants, jo pilnīgi biju iedziļinājusies mācībās. Ergoterapijas programma iekļauj ļoti plašu studiju priekšmetu klāstu, kas ļoti palīdz, strādājot veselības aprūpē, un strādājot par ergoterapeitu. Priekšmeti, kas ir cieši saistīti er ergoterapiju (ergoterapijas pamati, pediatrija ergoterapijā, somatika, geriatrija u.c.), ļoti skaidri atspoguļo ergoterapeita lomu rehabilitācijā. Priekšmetus pasniedz ļoti zinoši un pieredzējoši pasniedzēji, kuri ilgstoši praktizē veselības aprūpes un citā jomā. Pasniedzēji labprāt paskaidros, atkārtos un atbildēs uz jautājumiem, kā arī palīdzēs izprast neskaidras lietas.

Mācoties Ergoterapijas studiju programmā, man nekad nerādās problēmas ar materiālu nepietiekamību, viss bija iedots vai arī tika izskaidrots kā un kur meklēt materiālu. Liels materiālu klāsts ir pieejams arī internetā.

Ļoti draudrīgas attiecības bija ar kursabiedriem, kontaktējamies ar pašlaik. Stdiju programma sniedza iespēju piedalīties intensīvajā studiju programmā Nīderlandē, kur bija lieliska iespēja iepazīties ar fizioterapeitiem, logopēdiem un citiem rehabilitācijas komandas pārsāvjiem no citām valstīm, tādā veidā arī iegūt jaunus kontaktus. Bez tā intensīvās programmas ietvaros tika iegūtas jaunas zināšanas un prasmes strādāt komandā, plānot terapiju u.c.

Ergoterapijas studiju programma sniedza labas teorētiskās un prakstiskās zināšanas, kurus var izmantot reālaijā dzīvē ar pacientiem. Pirmajā kursā nebiju pilnīgi sapratusi, kur mācos, jo tika apgūti vēl tikai bāzes priekšmeti (anatomija, fizioloģija utt.), bet jau otrajā kursā, sākoties klīniskajai praksei, viss bija skairds. Ļoti svarīgi, ka programma sniedz iespēju apgūt zināšanas praksē ar pacientiem, sākot no otrā kursa.

Silti iesaku šo programmu. Pats galveinais ir mācīties, lasīt materiālus, kārtot visas ieskaites laikā un viss izdosies!

Par autoru

(Seg)vārds

Ludmila

Par autoru

Pēc skolas skaidri zināju, ka vēlos strādāt vēselības jomā. Tā arī sanāca, ka pabeidzu tieši Ergoterapijas studiju programmu.

Mācījos budžetā, biju centīga, atzīmes bija tiešām labas ( 7, 8, 9, 10). Pirmais 10 bija anatomijā, par ko atcerēšos ļoti ilgi... cik daudz laika un spēka bija nepieciešams, lai visu iemācīties. Galvenais, lai ir interese un vēlme.

Pašlaik strādaju KRC Jaunķemeri, kur sāku strādāt jau pēdējā mācību gada laikā. Tagad esmu dekrētā.