Vērtējums

Par studijām

Augstākās izglītības iestāde

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU)

Fakultāte

Medicīnas

Studiju programma

Medicīna

Studiju periods

2015-2021

Atsauksme

Studijas ir pilna laika klātienē, un prasa no tevis ziedošanos(negulētas stundas naktī) mērķa labā, īpaši pirmajos kursos. Studijas ir ļoti noderīgas un interesantas ar ļoti daudz praktiskajām nodarbībām. Mācību telpas ir jaunas un modernas, kā arī tiek nodrošināts visi nepieciešamie materiāli pilnvērtīgam mācību darbam. Arī pasniedzeji iet līdzi laikam un cenšas veidot lekcijas un nodarbības, lai tās atbilstu mūsdienu medicīnas reālijām. Pasniedzēji bieži ir ļoti prasīgi pret studentiem, taču viss tiek darīts ar mērķi sniegt vislabākās zināšanas studentiem, kas īpaši svarīgi-pasniedzēji un lektori ir savas nozares ļoti augsta līmeņa profesionāļi. Kursabiedri ir draudzīgi un gudri, turklāt māk ne tikai mācīties, bet arī atpūsties! Runājot par ārpus universitātes aktivitātēm ir pieejami sporta, dejošanas pulciņi ,arī koris. Bieži tiek organizētas tematiskas balles un sporta sacensības, kā arī ir iespējams pašam iesaistīties mācību procesa koriģēšanā un uzlabošanā, darbojoties studentu pašpārvaldē, tādejādi iegūstot pieredzi komunikācijā ar cilvēkiem un universitātes augstākajiem mācībspēkiem. Pēc 3.kursa ir iespējams doties erasmus apmaiņas programmā ārzemēs, ko noteikti ieteiktu izmantot, lai gūtu pieredzi par to kā notiek medicīnas apgūšana ārvalstīs un smeltos jaunas zināšanas, un iegūtu jaunus kontaktus nākotnei!

Visiem jaunajiem kolēģiem(tieši tā tu tiksi uzrunāts jau no pirmās dienas universitātē) iesaku bruņoties ar spēku, izturību un sapratni no radiniekiem un draugiem pirmo 2 kursu laikā, jo jāmācās būs patiešām daudz! Pēc tam ar katru gadu paliks vieglāk un zināšanu daudzums, kuru iegūsiet pec absolvēšanas pozitīvi pārsteigs jūs!

Par autoru

(Seg)vārds

Balderis

Par autoru

joprojām mācos(2.kurss),liekas ļoti interesanti palīdzēt nākošajiem studentiem izdarīt izvēli, par to kur mācīties. Ļoti novērtētu, ja būtu šāda iespēja(izlasīt atsauksmes) bijusi pirms uzsāku studijas!